Oběd formou bufetu Vyhovuje

Tradiční indické pořekadlo charakterizuje i nás přístup k zákazníkům. Vaše chuťové zážitky jsou pro nás prioritou, příjemné prostředí i obsluha se postará o příjemně strávené chvíle v naší restauraci.

 

Tradiční x moderní indická kuchyně

Tradiční indická kuchyně je velmi pestrá. Typické pro ni je velké množství misek s nejrůznějšími pochutinami, které si zákazník může namíchat dle vlastní chutě.

Naším cílem je v budoucnu podávat tradiční indickou kuchyni moderním způsobem. Naši prvotřídní indičtí kuchaři připraví takové kombinace chutí, které vás nadchnou. Výhoda moderního pojetí je, že kombinaci chutí dostanete připravenou v optimálním složení a intenzitě na jednom talíři – namísto tradičního pojetí, kdy si sice můžete připravit vlastní spektrum chutí, avšak jejich kombinace nemusí být tak dokonalá, jako když vám je připraví odborník.

 

Profesionálové z indie, česká obsluha

Restauraci Flavours provozuje rodilý Ind Teji [tedži], který již několik let žije se svou českou manželkou právě v Brně. Díky tomu dobře ví, co český a moravský zákazník chce a přesně to pro vás zajišťuje.

Indické restaurace obvykle nabízí kuchyni pouze ze severní části Indie. My vám chceme nabídnout chutě z celé Indie, tedy i méně známé pokrmy pocházející z jižních koutů země.

K sestavení jídelníčku nepoužíváme jen vlastní mozek – ale také mozek našich zákazníků.